2009 m. liepos 3 d., penktadienis

Truputis astrologijos

Prieš porą dienų užsimaniau pasidomėt ,ką rimtesnės ir nelabai prognozės man dar žada šiais metais:) Na, kokių GERŲ dalykėlių:)Nes vistik gėrio dar tikiuosi:)

Šie metai žada būti labai darbingi, ypač, jei mylite savo darbą, veiklą, kuria užsiimat. Be to, ir mergelėms patariama neatsiribot nuo naujovių - tai sėkmingų inovacijų bei ypač įdomių darbo projektų metas. Jums pasikeitimų metas yra rugsėjo mėnuo, po savo gimtadienio pajusite jog galite veikti tiesiog džiugiau ir saugiau, jog nereikia taip dažnai dairytis atgal bei saugoti užnugarį, be to dažnam atsiras noras peržiūrėti ar tiksliau patikrinti draugus, pažįstamus, kas yra kas...(Man patinka, man labai patinka, o ypač tas rugsėjo paminėjimas, kuris iš tiesų gan daug ką KEIS)
Keli trumpi, konkretūs fakteliai:

Vasario pabaiga - nepražiopsok, gali but kažkoks labai perspektyvus pasiūlymu(Mhm...Kažkaip nesulaukiau...KAŽKAIP)
Gegužę - skirkite daugiau dėmesio savo pomėgiams bei poilsui, turbūt jausis pervargimas(Kamon, mano visas pastarasis gyvenimėlis yra vienas didelis ištisas poilsis, ta prasme dvasinis, na bet jaučiu net ir nuo poilsio įmanoma pavargt:).
Birželis - tai bene jūsų romantiškiausias mėnuo.(o dieve, NE.Nenenene...jei čia skaitos romantiškaiusias...tai nieko geresnio nebesitikėt???nu NE. Nes romantikos atžvilgiu man tas birželis buvo minusinis:)
Liepą - neužsiverskite sau naštos, kuri ne pagal jus bei ne jums, nes bus sunku, tos naštos atsikratyti, kad suprasit, kad tai ne jūsų jėgoms.
Rugsėjis - atgailos mėnuo, kai didelė tikimybė, kad išaiškės klaidos, kurias reikės taisyt.(O ačiū, man atgailaut visada patiko:)
Karjera, darbas. Perspektyvesnis bus komandinis nei asmeninis darbas, tad karjeroje didelė tikimybė, kad nepasiseks pasiekt aukštumų, nors metų gale keisis situacija, tuomet atsiras daugiau galimybių asmeniniams pasiekimams, išbandymams, tačiau tuo pačiu pasijusite tarsi po padidinamu stiklu... Tad, iki spalio skirkit visas jėgas darbui kolektyvine, įdirbiui, būsit gan darbingi, net kažkuria prasme tapsit "darboholikais".(aš labai tikiuosi, kad tapsiu ta darboholike....PER PRIEVARTĄ:))
Perspektyvios darbo, veiklos sritys. Šie metai sėkmingi toje veikloje, kuri patinka, tai yra, jei dirbat - užsiimat mėgstama veikla - seksis, tik reikėtų nenusisukti nuo naujovių ar tiesiog naujų technologijų. Jausmų pasaulyje: Flirto mene, tai turbūt pats kūrybiškiausias zodiako ženklas. Tačiau flirtas šiemet jums atsibos ir norėsis daugiau tikrumo, realumo. Labiau norėsis rūpintis savimi, žinoma su tikslu patikti aplinkiniams, tačiau besigilindami į save...neužsimirškit. Apskritai, mergelės ženkle, beveik visus metus, esantis Saturnas suteiks jums stiprybės bei pasitikėjimo savimi. Beto, metų pradžioj didesnė tikimybė nusivylimų, praradimų, liūdesio, net klaidų. O metų pabaigoj turėtų vienatvė pasitraukti(och nejaugi aš tokia faina:)o tas atsibodimas baisiai realus...Bet aš vis galvoju,kad man čia jau senatvė prasidėjo, na o su vienatvėm tai žiūrėsim kaip bus...labai dar TOLI tas metų galas...)
Sveikata:
Kadangi labai dažnai tiesiog persidirbsit, tad didesnis pavojus nervinio pobūdžio ligos bei širdies ligos. Taigi tiesiog būtina jau vasaros pabaigos daugiau dėmesio skirti poilsui, laisvaikio pomėgiams, priešingu atveju gresia nervinis išsekimas.(hmmm...man griečiau nuo poilsio prasideda visokie psichiniai marazmai...)
Vienas tinkamesnių mėnesių atostogoms - spalis.(absoliuti NEtiesa)
Patarimas: visa kame neperlenkti lazdos ar neperžiangti ribos, kai atgal bus sunku grįžti o gal net ir neįmanoma... (VAva, ne veltui sakiau, kad kartais prisibijau imtis tam tikrų veiksmų dėl pasekmių galimų)
Kredo: nepriklausomybė ir laisvė.(taip labai norėčiau, kad kuo dažniau patirčiau tuos pojausmius ir kad nustočiau vis karts nuo karto save kalint man judėt į priekį neleidžiančiuose poelgiuose)
Geriausias laikas: vasario pabaiga, gegužė, birželis, gruodžio pabaiga.
Prastesni periodai: liepos pabaiga, rugpiūtis, lapkritis(Meluojat...;/)


Ir vakar perskaityti keli įdomūs faktai iš interviu su garsiąja astrologe P.Kelertiene: "Lietuva yra vėžio ženklo, todėl čia gerai vandens ženklams-Žuvims, Vėžiams, Skorpionams. Jie čia kaip savo namuose, karaliai, šeiminikai. Žemės(aš aš), oro ženklai taip pat neblogai jaučiasi. Sunkiausia Lietuvoje ugnies ženklo atstovams-Avinams, Liūtams ir Šauliams. Jie neturi specifinio horoskopo, pritaikyto gyventi vandens šalies teritorijoje, juk vanduo gesina ugnį. Jiems nėra paprasta išsilaikyti, todėl tarp šių ženklų daugiausia migruojančių."

1 komentaras: